Opieka nad stroną www

Masz już swoją stronę internetową? Świetnie! Teraz najwyższy czas aby o nią kompleksowo zadbać. Opieka nad stroną www pozwoli kompletnie zająć się jej skutecznym działaniem! Fakt, że posiadasz stronę www, nie sprawi, że nie unikniesz nieprzyjemnego ataku. Po wdrożeniu i implementacji należy sprawdzać aktualizacje, naprawiać ewentualnie powstałe błędy i monitorować zmiany, a także wdrażać ulepszenia, aby Twoja www była z dnia na dzień coraz sprawniejsza. Oprócz tego, aby strona www przynosiła oczekiwane korzyści, należy przy niej systematycznie pracować: aktualizować informacje, oprogramowanie czy dostarczać unikatowych treści. 

Nie posiadasz strony internetowej? Wykonamy ją dla Ciebie! Ale na samym wykonaniu się nie skończy, kiedy zaprojektowana przez nas strona www będzie odpowiadała Twoim potrzebom, zaproponujemy Ci odpowiedni pakiet opieki nad nią.

Porozmawiajmy.

Porozmawiajmy o rozwoju Twojej firmy. Napisz w czym możemy Ci pomóc.


  Dlaczego opieka nad stroną www powinna Cię zainteresować?

  Wbrew pozorom uruchomienie strony www to nie jest ostatni etap, później należy o nią kompleksowo zadbać, sprawdzać bieżące aktualizacje, a także wdrażać innowacyjne rozwiązania, które sprawią, że strona www będzie się szybko ładowała, treści będą się odpowiednio wyświetlać, a linki prowadzić do odpowiednich podstron. Żaden właściciel strony nie chce przecież stać się obiektem ataku hakerskiego, który zmieni stronę w jeden wielki spam. Doskonale rozumiemy, że strona, która została Ci przekazana oraz wytyczne dotyczące na przykład dodawania wpisów nie są wystarczającą wiedzą aby kompleksowo o nią zadbać. Dlaczego zdaj się na nas! Wybór opcji opieki nad stroną www sprawi, że nie będziesz musiał się martwić, że pewnego dnia obudzisz się i okaże się, że strona nie działa prawidłowo. Nie trać pieniędzy i nerwów! 

  opieka nad stroną www

  Co może stać się z Twoją stroną www?

  Dzięki naszej kompleksowej opiece nad Twoją  stroną www masz pewność, że o każdej porze dnia i nocy będzie działała prawidłowo i generowała ruch potencjalnych klientów. Codziennie jednak czyhają na nią przeróżne sytuacje, którą mogą okazać się niebezpieczne.

  • Jeżeli dostęp do Twojej strony www mają pracownicy, może okazać się, że ktoś przypadkowo usunie ważne elementy strony czy pliki, co skutkować będzie jej nieprawidłowym działaniem.
  • Zainstalowanie wtyczki z niewiadomego źródła, która całkowicie spowolni Twoją stronę lub będzie przekierowywała na inną stronę niż docelowa.
  • Brak aktualizacji, który może przyczynić się do większego prawdopodobieństwa ataku.

  Ale oprócz tego może po prostu nie wiesz jak zadbać o swoją stronę www aby działała bez zarzutów? Albo nie masz wystarczająco dużo czasu aby regularnie monitorować jej stan i wdrażać ulepszenia czy aktualizacje? A co jeśli okaże się, że aktualizacja jednej wtyczki wyklucza drugą i sprawia, że przestaje ona działać? W takich momentach nie trać swojego cennego czasu i zdaj się na naszą agencję!

  Co zyskujesz ze współpracy z nami?

  Stronami internetowymi zajmujemy się od wielu lat. Niejednokrotnie sprawowaliśmy i sprawujemy dalej opiekę nad stronami www naszych klientów. Dzięki doświadczeniu wiemy co się sprawdza, wiemy jak działać w sytuacjach kryzysowych, a także co powinna zawierać strona aby generowała odpowiedni ruch.

  • Nasz zespół techniczny nieustannie opiekuje się stroną www, a jeśli przestanie działać lub okaże się, że dzieje się z nią coś niedobrego, od razu reagujemy i wdrażamy rozwiązania!
  • Bieżąco wprowadzamy aktualizacje i sprawdzamy czy wszystko działa prawidłowo, czy nie ma żadnych błędów, czy aktualizacja jednej wtyczki nie wpływa na inną, a witryna jest bezpieczna.
  • Staramy się aby Twoja strona zawsze była szybka przez odpowiednią optymalizację kodu strony i innych elementów wpływających na jej ładowanie się.
  • Chronimy stronę www przed zagrożeniami i atakami, które mogą wpłynąć negatywnie na opinię o Twojej firmie.
  • Tworzymy kopię zapasową, aby w razie jakiegokolwiek wypadku można było szybko i łatwo ją odzyskać.
  • Opieka nad stroną www to także kilka godzin pracy programistów, grafików, copywriterów, którzy sprawią, że Twoja strona nieustannie będzie się rozwijać – co sprzyja algorytmowi Google i plasuje witrynę wyżej w wyszukiwarce. Jeżeli jesteś zainteresowany blogiem firmowym – poprowadzimy go dla Ciebie!
  • Potrzebujesz wiedzieć ile osób odwiedza Twoją stronę i co konkretnie oglądają? Opieka nad stroną www to także te rzeczy! Na Twoją prośbę możemy podpiąć Google Analytics oraz inne narzędzia, które będą niezbędne do śledzenia ścieżki zakupowej Twojego klienta.
  • Komfortowy HelpDesk, który pozwala monitorować, a także zlecać nam zadania do wykonania w ramach opieki nad stroną www.
  Potrzebujesz wypozycjonować swoją stronę w Google?
  Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!
  opieka nad stroną www

  Jak wygląda współpraca z nami przy usłudze opieka nad stroną www?

  1. Bezpłatny audyt

  Na samym początku naszej drogi przeprowadzimy bezpłatny audyt, który pokaże nam kondycję Twojej strony www i dzięki temu będziemy mogli rozmawiać o dostępnych możliwościach opieki nad stroną www.

  2. Wybór pakietu
  Opieka nad stroną www w naszej agencji może mieć różne opcje i udogodnienia. To od Ciebie zależy, na jaki pakiet się zdecydujesz, a my doradzimy Ci, która opcja będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza!

  3. Dostępy do strony www

  Kiedy ustalimy szczegóły naszej współpracy poprosimy Cię abyś udostępnił nam adres do logowania wraz z hasłem. Dzięki temu będziemy mogli dokładnie poznać Twoją stronę od zaplecza.

  4. Podpisanie umowy

  Po akceptacji wyceny oraz pakietu umówimy się na podpisanie odpowiedniej umowy na świadczenia usługi opieki nad stroną www.

  5. Ruszamy z działaniami!

  Kiedy wszystkie formalności będą już dopięte, zaczniemy wdrażać ulepszenia i poprawki Twojej strony www. Zabezpieczymy Twoją stronę oraz dostaniesz od nas dostęp do HelpDesku.

  Często zadawanie pytania

  Tak, jak najbardziej! Opieka nad stroną www dotyczy nie tylko WordPressa ale także sklepów WooCommerce.

  Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

  Wszystko zależy od wybranego pakietu, ale jest to minimum 2 razy w miesiącu.

  Zaopiekujemy się twoją stroną www

  Chcesz skorzystać z naszej usługi opieki nad stroną www? Wypełnij poniższy formularz, a na pewno się odezwiemy! Po przeprowadzonym, bezpłatnym audycie, powiemy Ci jak wygląda sytuacja z Twoją stroną i co należałoby poprawić. 

  Porozmawiajmy.

  Porozmawiajmy o rozwoju Twojej firmy. Napisz w czym możemy Ci pomóc.