NUEKO Digital ponownie oceniany w serwisie Clutch

Jesteśmy agencją zajmującą się tworzeniem stron internetowych i aplikacji mobilnych, która pomaga firmom osiągać ich cele poprzez piękne i wysokiej jakości rozwiązania cyfrowe. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych, landing page’y i sklepów e-commerce, a także w dostarczaniu cyfrowych kampanii marketingowych. Od 2014 roku dostarczamy dopasowane produkty do MŚP na całym świecie, aby pomóc im zdobyć nowych klientów. Nasz zespół ekspertów z zakresu marketingu cyfrowego i specjalistów IT wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie w budowaniu marek naszych klientów online.

Ostatnio otrzymaliśmy recenzję w serwisie Clutch, która potwierdza nasze doświadczenie jako agencji digital. Clutch jest wiodącym portalem opinii i ocen B2B. Z siedzibą w Waszyngtonie, ma na celu łączenie firm z najlepszymi agencjami dla ich potrzeb B2B. Ich zespół analityków zbiera opinie klientów, analizuje dane branżowe i porównuje konkurentów na rynku, aby dostarczyć przedsiębiorcom i menedżerom informacji, których potrzebują.

Recenzja pochodzi od dostawcy usług z zakresu systemów bezpieczeństwa. Pomogliśmy ich zespołowi w stworzeniu strony internetowej od podstaw. Ściśle współpracowaliśmy z klientem w trakcie całego procesu, aby upewnić się, że strona odpowiada jego potrzebom. Stosując zwinne procesy, byliśmy w stanie ukończyć projekt w ciągu miesiąca.

„Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy NUEKO Digital” – powiedział Adrian Adas, CEO HighTech. „Ich profesjonalizm, doświadczenie i cenne rady przerosły moje oczekiwania. Wszystkie swoje zadania wykonali bardzo starannie.” Dodatkowo, klient chwalił nasz efektywny przepływ pracy i zrozumienie potrzeb projektu. Był również pod wrażeniem szybkości, z jaką zrealizowaliśmy ten projekt. W rezultacie, we wszystkich metrykach, klient przyznał nam perfekcyjną ocenę pięciogwiazdkową!

NUEKO Digital recenzja Clutch

Podobnie współpracowaliśmy z producentem pomp. Zbudowaliśmy aplikację webową dla programu lojalnościowego dla klientów ich zespołu. Aplikacja pozwala klientom zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. W przypadku tego projektu zaczęliśmy od stworzenia dokumentacji technicznej i funkcjonalnej. Następnie stworzyliśmy aplikację i przeprowadziliśmy testy na każdym etapie. Współpracowaliśmy z klientem, aby upewnić się, że wszystkie niezbędne funkcjonalności zostały wdrożone.

Dostarczona przez nas aplikacja działa zgodnie z założeniami i usatysfakcjonowała klienta. Chwalił on sobie sprawną współpracę, jaką nawiązaliśmy z jego zespołem. Oto co ma do powiedzenia szefowa marketingu producenta pomp: „Komunikacja między naszymi zespołami była bardzo dobra. Byliśmy w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym. Na każdym etapie otrzymywaliśmy informację zwrotną na temat stanu realizacji projektu. NUEKO Digital na bieżąco uwzględniało nasze sugestie dotyczące funkcjonalności aplikacji, a wszystkie szczegóły były z nami konsultowane przez cały czas.” Klient przyznał nam pięć gwiazdek za całokształt!

NUEKO Digital opinie

Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że Manifest docenił nasze wysiłki i nazwał nas Top WordPress Development Company na rok 2021! Siostrzana strona portalu Clutch, Manifest jest blogiem B2B i stroną badawczą, która ocenia firmy i wymienia profile firm, aby dać firmom informacje niezbędne do połączenia się z idealną agencją dla ich potrzeb. Cieszymy się, że jesteśmy na liście Manifest!

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili czas na ocenę naszej pracy. Wasze pozytywne opinie potwierdzają ciężką pracę naszego zespołu, a także dowodzą naszej wiedzy branżowej i zaangażowania w sprawy naszych klientów.

Masz w planach jakiś projekt aplikacji? Skontaktuj się z nami już dziś i porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.