Kampanie Google Ads

Chcesz precyzyjnie docierać ze swoją ofertą do potencjalnych Klientów?
Chcesz, żeby Twoja firma była bardziej widoczna w internecie od konkurencji? 
Pomożemy Ci w tym, dzięki kampaniom Google Ads!

Jesteśmy agencją ze statusem Partnera Google, co oznacza, że posiadamy certyfikowanych specjalistów w zakresie prowadzenia kampanii w Google, YouTube i Gmail.

REKLAMA W GOOGLE ADS

Jeśli prowadzisz firmę, powinieneś wiedzieć, jak ważne jest, aby Twoja oferta była widoczna w sieci.  To właśnie tam, w wyszukiwarce Google, czekają na Ciebie Twoi potencjalni klienci.Twoim celem jest dotrzeć do jak największej liczby osób, by sprzedać jak najwięcej swoich produktów bądź usług. Na pewno wiesz już, że potrzebna Ci do tego profesjonalna strona internetowa. Czy to jednak wystarczy? Niestety to wciąż za mało by zbudować mocną markę i systematycznie zwiększać zyski Twojej firmy. By to zrobić, musisz wciąż pozyskiwać nowych klientów. Jak to zrobić? Tutaj z pomocą przychodzą kampanie Google Ads.

NUEKO Digital - kampanie Google Ads

KAMPANIE GOOGLE ADS

Kampanie Google Ads, nazywane również Adwords, polegają na tworzeniu tzw. linków sponsorowanych, które prowadzą wprost do Twojej witryny www. Twoim celem jest znalezienie się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej. Uruchamiając kampanię Google Ads, możesz być w TOP 10  Google już w kilka minut po jej starcie!

Zastanawiasz się jak to działa? Twój potencjalny klient szuka w sieci informacji o produktach i usługach, wpisując w wyszukiwarkę słowa “klucze”. W odpowiedzi Google przedstawia mu listę stron internetowych zawierających dane słowa lub frazy. Celem każdego przedsiębiorcy jest znalezienie się na szczycie tego rankingu. Dzięki kampanii Google Ads można bardzo szybko tam dotrzeć.

KAMPANIE GOOGLE ADS – ILE TO KOSZTUJE?

Reklamodawca płaci za każdy klik w link sponsorowany. Koszt pojedynczego kliknięcia ustala się podczas licytacji słów kluczowych. Podmioty zainteresowane danym słowem kluczem licytują stawkę maksymalną za pojedyncze kliknięcie. Jeśli Twoja stawka będzie wyższa, link sponsorowany będzie wyżej, a Ty zapłacisz 1 grosz więcej niż stawka konkurencji.

Rozlicza się to w modelach PPC (Pay Per Click), PPV (Pay Per View) czy PPA (Pay Per Action). Innymi słowy, płacimy za każde wejście w link sponsorowany, którym mogą być reklamy tekstowe, reklamy graficzne czy filmy video. Kampanie Google Ads to potężny kanał sieci reklamowej działający na platformie poczty Gmail, portalu YouTube oraz w witrynach współpracujących z programem Google AdSense.

Kampanie Google Ads

EFEKTYWNA REKLAMA W GOOGLE

Uruchamiając kampanię Adwords, uruchamiasz potężny kanał marketingowy. Musisz jednak wiedzieć jak go wykorzystać. Jeśli wiesz, Twoja firma jest w stanie zaistnieć w wyszukiwarce Google niemal natychmiast! Uruchomienie kampanii Google Ads trwa zwykle kilka godzin. Zaraz po jej uruchomieniu obserwujemy zwiększony ruch na stronie. Zwykłe pozycjonowanie strony trwa długo, kampania adwordsowa działa od razu.

Inwestując w Google Adwords zyskujesz rozpoznawalność. Rośnie znajomość i przede wszystkim świadomość Twojej marki. Wzbudzasz zainteresowanie, które generuje wzmożony ruch na Twojej stronie www. Wszystko to prowadzi do konwersji, czyli założonego celu, sukcesu strony www. To ten moment, kiedy zauważasz rosnące zyski Twojej firmy.

Porozmawiajmy.

Porozmawiajmy o rozwoju Twojej firmy. Napisz w czym możemy Ci pomóc.


  PROFESJONALNE KAMPANIE GOOGLE ADS

  Samodzielne ustawienie i prowadzenie kampanii Google Ads wcale nie jest proste i wiąże się z ryzykiem nietrafnego doboru słów kluczowych czy kanałów sieci reklamowej. Wysoka jakość konfiguracji ma wpływ na efekt kampanii Ads oraz na wysokość stawki za kliknięcie. Dlatego tylko profesjonalne reklamy w Google zapewniają wysoki współczynnik ROI, czyli zwrot inwestycji.

  Jak zaistnieć w sieci reklamowej Google? Skuteczność kampanii gwarantuje odpowiednia konfiguracja, optymalizacja, ciągły monitoring, duże doświadczenie oraz znajomość narzędzi i form promocji. Mówiąc prościej, trzeba zrobić wszystko, by obniżyć koszty pojedynczych kliknięć, a jednocześnie zdobyć jak najwyższą pozycję reklam.

  Google Ads - kampanie

  STRATEGIA MARKETINGOWA TO KLUCZ DO SUKCESU

  Aby kampanie Google Ads były skuteczne musi zostać opracowana indywidualna strategia. Musimy ustalić, kim jest Twoja grupa docelowa, czyli kto jest Twoim potencjalnym klientem. Ważny jest wiek, płeć, zainteresowania, a nawet miejsce zamieszkania. Ustalamy czy korzysta np. z poczty Gmail, kanału YouTube lub innych witryn. Dzięki temu wiemy, gdzie go szukać i gdzie ustawić reklamy w sieci. Następnie zajmujemy się doborem odpowiednich słów kluczowych w celu uzyskania jak najwyższej pozycji w sieci reklamowej Google.  Zależy nam, by prowadzone przez nas kampanie, były opłacalne i przynosiły zyski.

  DLA KOGO REKLAMY GOOGLE ADS?

  Zastanawiasz się, czy firma, którą prowadzisz, skorzysta na prowadzeniu reklamy Google Ads? Naszymi klientami są:

  • usługodawcy – również osoby zajmujące się dystrybucją usług mogą liczyć na dużą skuteczność internetowych reklam. Większość osób korzysta z internetu poszukując fachowców, dlatego powinni oni zadbać, aby się tam właśnie znaleźć. Szukając na przykład informacji o danej usłudze, jest spora szansa, że dzięki Google Adwords, trafi właśnie na Twoją witrynę,
  • właściciele sklepów internetowych – dzięki wyświetleniom reklam w wyszukiwarce są w stanie dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów, zaprezentować swoją ofertę, pokazać produkty, zachęcić do zakupu,
  • producenci – by dotrzeć do jak największej liczby odbiorców i maksymalizować zyski korzystają z Google Adwords jako skutecznej formy reklamy w internecie,
  • portale ogłoszeniowe – im lepsza widoczność w rankingu Google, tym większy ruch na stronie i więcej użytkowników chętnych do skorzystania z platformy.  Google Adwords pomaga dotrzeć na szczyt tego rankingu bardzo szybko.

  Innymi słowy, z Google Ads może skorzystać każdy, kto chce skutecznie promować swoją firmę w internecie.

  Reklama w Google

  DLACZEGO NUEKO DIGITAL?

  Jeśli zdecydujesz się powierzyć nam prowadzenie reklamy Twojej firmy zapewnimy Ci:

  • profesjonalne opracowanie indywidualnej strategii kampanii,
  • monitoring w trakcie jej trwania,
  • szczegółową analizę efektów,
  • analizę kosztów.

  Pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie i odpowiemy na Twoje pytania. Naszym priorytetem jest skuteczność prowadzonych przez nas reklam.

  ZROBIMY TO ZA CIEBIE.

  Szukasz informacji na temat kampanii Google Ads i reklam w internecie? Nie do końca wiesz jak działa ranking Google ani dlaczego bycie w TOP 10 w Google jest tak ważne? Nie musisz być specjalistą od e-marketingu, jesteśmy tu dla Ciebie. Zaufaj ekspertom i zgłoś się do nas. Projektowanie indywidualnych, skutecznych kampanii w Google to nasza specjalność.

  Opowiedz nam o Twoim biznesie i oczekiwaniach. Pozwól nam lepiej poznać Twoją firmę, pokaż nam jak wygląda Twoja strona internetowa oraz jakie masz oczekiwania wobec reklamy w Google, a skontaktujemy się z Tobą z indywidualnie przygotowaną ofertą. Skontaktuj się z nami i pozwól nam działać. Tworzenie kampanii Google Ads to nasza specjalność. Zaufaj nam, a  efekty pojawią się szybciej, niż myślisz.

  Porozmawiajmy.

  Porozmawiajmy o rozwoju Twojej firmy. Napisz w czym możemy Ci pomóc.


   Zdobądź nowych Klientów
   w internecie.

   Napisz do nas i uzyskaj darmową wycenę naszych usług. Mamy sprawdzone sposoby na zwiększenie widoczności i pozyskiwanie klientów w Google.

   Dzięki współpracy z nami:

   Pozyskasz nowych klientów w sieci

   Szybciej rozwiniesz swoją firmę

   Twoja firma znajdzie się w TOP 10 wyszukiwarki Google

   Zadbasz o wizerunek swojej marki i zwiększysz jej rozpoznawalność

   Zyskasz pewność, że klienci znajdą Twoją ofertę w internecie

   Zwiększysz zyski ze sprzedaży online

   Szybki kontakt:

   Formularz kontaktowy: