Agencja marketingowa

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej marki w internecie?
Pozyskać nowych klientów, a także zwiększyć sprzedaż produktów?
Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Spis treści

Czym zajmuje się agencja marketingowa?

Kompleksowe wsparcie innych firm to dla nas priorytet. Agencja marketingowa NUEKO Digital zajmuje się promocją, obsługą, a także tworzeniem stron internetowych i aplikacji webowych dla naszych klientów. Oprócz tego oferujemy szeroki wachlarz usług związany z marketingiem online. Szerokie spektrum działania pozwala nam na całkowitą opiekę nad kanałami w sieci naszych klientów, zaczynając od określenia skutecznej strategii, podstawienia strony internetowej aż po obsługę social mediów, uwzględniając w tym wszystkim pozycjonowanie SEO. Aby dokładnie poznać obszary działalności naszej agencji należy wyjaśnić co oferuje nam sam marketing. 

Marketing możemy podzielić na działania online oraz offline, który obejmuje tradycyjne środki przekazu. Agencja marketingowa taka jak nasza łączy te dwa elementy w całość i oferuje skuteczne pozyskiwanie klientów, a także zwiększenie zysku sprzedaży.

Co możemy dla Ciebie wykonać?

Jeżeli już poznałeś z grubsza obszar naszej działalności, czas przejść do konkretnych elementów. Zaczynając od marketingu online, który aktualnie jest jednym z najważniejszych punktów prowadzenia przedsiębiorstwa. 3/4 Polaków korzysta codziennie z internetu, to tam szukają informacji, produktów, a także odkrywają nowe, nieznane dotąd firmy i potrzeby. Czy stać Cię na to aby nie mieć konta w social media, swojej strony internetowej czy wyświetlać się w mapach Google? Nie. Dobre wrażenie i obecność jest kluczowa w pozyskaniu klienta i my to wiemy jak zrobić dobrze.

Marketing internetowy - czym jest, na czym polega, jakie działania można prowadzić, jakie efekty przynosi

Marketing online to wszystkie działania skupiające się na prowadzeniu aktywności w internecie. Do tych aktywności możemy zaliczyć prowadzenie fanpage, kampanie reklamowe, pozycjonowanie strony www, a także ich tworzenie. 

agencja marketingowa

Tworzenie stron www 

Własna strona internetowa to nie tylko wizytówka firmy, która reprezentuje ją wśród użytkowników, to miejsce, które pracuje 24/7 i dba o Twoją reputacje w internecie. W jaki sposób? Pamiętaj, że jak przy spotkaniach pierwsze wrażenie jest najważniejsze, ta sama zasada działa w internecie. Tylko tutaj trzeba ją nieco bardziej rozszerzyć. Nie chodzi tylko o aspekt wizualny strony internetowej, ale jej użyteczność dla użytkownika. Będziemy powtarzać to w kółko, ale odpowiednio wykonana strona internetowa powinna być prosta, intuicyjna, responsywna i przede wszystkim stworzona z myślą o UX, czyli o docelowym użytkowniku. Jeżeli nie spełnimy tych kryteriów, mamy pewność, że potencjalny klient wyjdzie z niej, wędrując do naszej konkurencji.  

Jak możemy Ci pomóc?

Jeśli posiadasz już swoją stronę internetową – przebudujemy ją, lub postawimy nową od zera. Jeśli jednak chciałbyś postawić swój pierwszy krok, wszystkim się zajmiemy. Wypełnij formularz z wypisanymi oczekiwaniami/problemem, a my odezwiemy się do Ciebie, proponując rozwiązanie dla twojego biznesu. 

Porozmawiajmy.

Porozmawiajmy o rozwoju Twojej firmy. Napisz w czym możemy Ci pomóc.


  Sklepy internetowe

  Wiemy również, że niektóre biznesy potrzebują postawienia sklepu internetowego, który będzie sprzedawał ich produkty czy usługi 24/7. Wiedząc jak działa mechanizm kupowania przez konsumentów, tworzymy sprzedające sklepy internetowe, a także platformy telemedycyny, gdzie specjaliści z różnych dziedzin mogą przyjmować płatności internetowe, a także przyjmować pacjentów online. Pomagamy wszystkim biznesom przy pomocy nowoczesnych rozwiązań.

  Pozycjonowanie (SEO/SEM)

  Jak już jesteśmy przy stronach i sklepach internetowych, nieodłącznym elementem jest ich pozycjonowanie. Dzięki pozycjonowaniu stajesz się widoczny w przeglądarce Google, generujesz większy ruch, a także pozyskujesz coraz więcej klientów. Pozycjonowanie pozwala wyplasować Twoją stronę www w wysokich wynikach wyszukiwania, osiągając nawet takie pozycje jak TOP3 (zobacz ile procent użytkowników klika w linki z TOP10). Pamiętaj jednak, że pozycjonowanie to czasochłonny proces. Z naszymi klientami pracujemy już wiele lat, dzięki systematycznej pracy możemy pochwalić się wysokimi miejscami w Google!

  Z racji, że pozycjonowanie to naprawdę długi temat, odsyłamy Cię do strony, z której wszystkiego się dowiesz. O co chodzi z pozycjonowaniem?

  Aplikacje dedykowane

  Skuteczne rozwiązania e commerce to nasza specjalność. Dla Twojego biznesu możemy stworzyć aplikację dedykowaną tj. program lojalnościowy, platformę telemedycyny czy inne, skrojone na miarę Twoich potrzeb rozwiązania. Nasza agencja marketingowa sprawi, że klienci po pierwsze dowiedzą się o tej aplikacji, a po drugie będą chcieli założyć na niej konto.

  Poznaj naszych klientów i ich aplikacje! 

  Dab Club | E-neurolog | Aukcje JTS Maszyny | MTR Cells

  Kampanie Facebook ADS i Google ADS

  Planujemy i realizujemy kampanie Google Ads, dzięki czemu na Twoją stronę trafi jeszcze więcej klientów zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami. Google Ads pozwala reklamować się w wyszukiwarce Google na samej górze strony! Dzięki Google Ads szybko trafisz w miejsce TOP wyszukiwarki i pozyskasz dzięki tym więcej leadów. Naszym priorytetem jest skuteczność reklam, dlatego przed każdym opracowaniem strategii przeprowadzimy z Tobą dokładny wywiad aby dowiedzieć się czego oczekujesz, jaka jest historia Twojej firmy oraz zasugerujemy realne rozwiązania.

  Dokładnie tak samo jest w przypadku Facebook Ads, specjalista ds. marketingu internetowego opracuje harmonogram publikacji reklam, treść, grafikę i będzie nadzorował cały ten proces!

  Social media marketing

  Do zadań agencji marketingowej należy także obsługa mediów społecznościowych klientów jak Instagram, Facebook czy LinkedIn. Indywidualnie podejście do każdego biznesu to obranie odpowiedniej strategi, uwzględnienie sposobu i kanałów komunikacji, a także wdrożenie odpowiednich działań dopasowanych do branży. Dzisiaj nie wystarczy prowadzić fanpage, trzeba wiedzieć dlaczego to robimy i jakie efekty chcemy aby nam to działanie przyniosło. W skład obsługi mediów społecznościowych wchodzi: opracowanie strategii, prowadzenie fanpage firmy, tworzenie treści (content marketing), a także przygotowywanie profesjonalnych grafik i obsługa kampanii reklamowych.

  Content marketing

  Obecnie marki starają się umieszczać angażujące treści okruszone atrakcyjną grafiką. Ale czy zawsze generuje to oczekiwany efekt? Z naszą pomocą zbudujesz pozytywny wizerunek, a także dostarczysz klientom wartościowej treści, której potrzebują. Wspólnie możemy zadbać o Twój biznes planując indywidualnie dobraną strategię pod branżę. Content marketing to nie tylko pisanie tekstów pod social media, to także teksty sponsorowane, teksty na bloga, na strony www – tym wszystkim się zajmujemy! Zgłaszając się do naszej agencji marketingowej dostajesz kompleksową opiekę pod każdym względem, wszystkie działania są spójne prowadzone, a pierwsze efekty szybko zauważysz! Celem content marketingu jest zainteresowanie odbiorców naszą ofertą, pozyskanie nowych odbiorców, którzy zamienią się w klientów i wykonają określone działania np. zapiszą się do naszego newslettera. 

  Jeszcze krótko napiszemy o SEO, które w temacie content marketingu jest niezmiernie ważne. SEO copywriting to tworzenie unikalnych treści wysokiej jakości, które zoptymalizowane są pod kątem wyszukiwarek internetowych. Swoje działania prowadzimy w SurferSEO i Senuto jednej z najpopularniejszych platform do tworzenia i optymalizowania, audytu i wielu innych czynności związanych z e commerce.

  Identyfikacja wizualna

  Planujesz otworzyć biznes i szukasz firmy, która pomoże Ci wszystkie elementy połączyć w spójną całość? Tym właśnie zajmuje się agencja marketingowa! Opowiedz nam o swoim biznesie, a my stworzymy całą identyfikację wizualną, zaczynając od logo, strony internetowej, a nawet dalszych działaniach jak prowadzenie fanpage i koordynowanie Google Ads. Agencja marketingowa NUEKO Digital działa nie tylko w kanałach online, ale także zajmujemy się działaniami offline. Jeśli Twoja firma ma siedzibę, chętnie oznaczymy ją, aby przyszli klienci mogli bezproblemowo do Ciebie trafić.

  Co z nami osiągniesz?

  Wzrost rozpoznawalności marki na rynku

  Działania, które prowadzimy przyczyniają się do wzrostu rozpoznawalności Twojej marki na rynku. Dlaczego to ważne? Dzięki temu, że pojawisz się w internecie zyskasz nowych klientów, którzy będą spotykać się z Twoją marką w wyszukiwarce Google oraz na innych stronach internetowych. Strona internetowa pozwoli zapoznać się z produktami czy usługami jakie oferujesz, a także możliwościami kontaktu z Tobą.  Dzięki obecności na social mediach możesz zdobyć kolejnych obserwatorów, utożsamiających się z firmą, a w niedalekiej przyszłości mogą oni przerodzić się w orędowników marki!  E commerce oferuje szerokie możliwości działania, a nasza agencja marketingowa wie jak je wykorzystać i korzysta z topowych narzędzi!

  Dotarcie do nowych odbiorców

  Tak jak wyżej wspomnieliśmy, marketing online gwarantuje dotarcie do nowych odbiorców. Z nami pozyskasz nowych klientów w obrębie Twojego regionu, a nawet samej miejscowości. Oczywiście działania na skale całej Polski również nie są nam obce! Precyzyjnie docieramy z ofertą do klientów, którzy są zainteresowani Twoimi usługami, co najważniejsze nie przepalamy budżetu na nieznaczące leady, które nie przeobrażają się w klientów.

  Zysk

  Przemyślane strategie to klucz do sukcesu. Działania marketingowe zwiększają przychody firm od wielu lat - pozwól zwiększyć także Twoje! Indywidualne rozwiązania i szyta na miarę strategia pozwala nie tylko pozyskać klientów, ale także zwielokrotnić zysk ze sprzedaży produktów i usług. Agencja marketingowa zajmuje się zwiększaniem zysków poprzez płatne reklamy, ale także umiejętne pozycjonowanie i szereg spójnych działań! Podejmując współpracę z nami, dostajesz gwarancję osiągnięcia wyznaczonego celu.

  Budowanie pozycji konkurencyjnej

  Wiele agencji marketingowych gwarantuje zysk, widoczność strony w internecie, pozyskanie nowych klientów, skuteczne kampanie w social media itp. Te wszystkie rzeczy są jak najbardziej istotne, ale należy pamiętać, że działania online to także umiejętne budowanie pozycji marki, która prześcignie konkurencję lub sprawi, że zawsze będziesz o krok przed nimi i to da Ci przewagę konkurencyjną na rynku, które wiele firm poszukuje. Taką przewagę konkurencyjną daje m.in. efektywne pozycjonowanie, które jak wiesz jest czasochłonne i wymaga cierpliwości. 

  Jeżeli chcesz zobaczyć wyżej wymienione efekty, zapraszamy do współpracy z naszą agencją marketingową. Wypełnij formularz, możesz nawet napisać co Cię dokładnie interesuje. Budowanie pozycji? Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! 

  Kiedy warto zgłosić się do agencji marketingowej?

  Internet jest niezwykle potężnym narzędziem pozyskiwania nowych klientów, ale także budowania wizerunku firmy. Agencja marketingowa wspiera Twój biznes, a także rozwija go na płaszczyźnie e commerce. Jeżeli zauważasz, że większość Twojego dnia pracy spędzasz na działaniach online, które mają za zadanie pozyskać nowych klientów zamiast skupiać się na kluczowych działaniach firmy, to znak, że potrzebujesz wsparcia chociaż w tym miejscu. Doskonale wiemy jak czasochłonna jest obsługa social media, dbanie o każdy element wizerunku, a także realizacja działań z wcześniej ustalonej strategii. Dlatego kiedy widzisz, że potrzeba rąk do pracy, nie wahaj się i od razu skontaktuj się z nami!

  Dla kogo jest agencja marketingowa?

  • Dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, którzy zauważają, że większość ich czasu pochłaniają działania online, których efekty nie są zadowalające,
  • dla przedsiębiorców uruchamiających swoje pierwsze firmy, które chcą od samego początku dobrze wystartować, a nie mają odpowiedniej wiedzy i narzędzi,
  • dla firm już istniejących na rynku chcących poszerzyć swoje spektrum działania o kanały online,
  • dla firm nieposiadających swojej strony internetowej,
  • dla przedsiębiorców chcących zmienić identyfikację wizualną, czy takich, którzy chcą poprawić swoją stronę internetową o unikatową treść czy całkowicie zmienić jej wygląd,
  • oraz dla wszystkich pozostałych, którzy chcą zacząć działać lub poprawić dotychczasowe działania w Internecie aby przyniosły wymierne korzyści.

  Wsparcie agencji marketingowej to współpraca ze specjalistami z konkretnych dziedzin, z webdeveloperami, SEO-wcami, Copywriterami czy osobami na co dzień zajmującymi się projektowaniem i działających w obszarze social media. Sam marketing to dynamicznie rozwijający się sektor, codziennie możemy zauważyć jakieś aktualizacje i zmiany. Jednym z kluczowych elementów pracy w agencji marketingowej jest obserwowanie tych zmian i wdrażanie efektywnych rozwiązań na wszystkie strony naszych klientów, tak aby zawsze byli na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami i nowościami algorytmu.

  Najczęściej zadawane pytania

  Wieloletnie doświadczenie…tak jak w każdej agencji reklamowej 😉 My stawiamy na konkretne działania. Po pierwsze poznajemy Twoją firmę, robimy starannie przeprowadzony audyt, który pozwala nam wdrażać indywidualne rozwiązania. Doświadczenie również się sprawdza, ale to co jest tu czynnikiem najważniejszym to fakt, że nasz zespół nieustannie się szkoli i wdraża nowoczesne rozwiązania dla naszych klientów. Pozyskiwanie klientów i wzrost zasięgu pozwala realnie zwiększyć sprzedaż. Jeżeli nie ma Cię online, skąd ludzie mają wiedzieć kim jesteś, co sprzedajesz i dlaczego warto kupować akurat u Ciebie?

  Indywidualne podejście to klucz do sukcesu. W doborze odpowiedniej komunikacji, wzroście sprzedaży produktów potrzebujemy rozmowy o Twojej działalności. Zaczynając współpracę z agencją marketingową ważna jest konsultacja, na której omawiamy to jak wygląda Twoja firma, co oferujesz, jakie działania dotychczas podejmowałeś i w jakiej branży działasz. Podczas rozmowy ustalamy szczegóły dotyczące projektów, kampanii, kanałów komunikacji i planujemy pierwsze kroki do osiągnięcia wspólnego zadowolenia. Holistyczne podejście pozwala na pełnowymiarową opiekę nad twoim biznesem, które przekłada się na zauważalne zyski.

  • Przejrzyste i uczciwe warunki współpracy, rozpoczynając współpracę z naszą agencją marketingową wiesz co wchodzi w skład naszej wspólnej umowy, jakie działania podejmujemy oraz jaki koszt będzie na nie przeznaczony,
  • comiesięczne raporty, które pozwalają Ci kontrolować co się dzieje z Twoim biznesem online, wszystkie podjęte przez nas działania są udokumentowanie, a niejasności wyjaśniane. Doskonale wiemy, że nie musisz znać się na wszystkim, dlatego język jaki do Ciebie kierujemy jest zrozumiały, nie usłyszysz od nas branżowego słownictwa, chcemy aby swobodnie czuł się podczas całego okresu współpracy,
  • konsultacje nowości w branży, jako pierwszy dowiadujesz się o tym co możemy wdrożyć aby Twój biznes jeszcze lepiej prosperował, nie czekamy na ostatnią chwilę, jeżeli jest coś co może zastąpić, unowocześnić nasze dotychczasowe działania od razu dzwonimy i ustalamy plan działania,
  • zespół specjalistów, którzy kompleksowo dbają o wizerunek i wyniki Twojego przedsiębiorstwa,
  • dostępność jest naszym wielkim atutem, doskonale znamy to, że kryzysy często wybuchają w weekendy, ale nie u nas. Pracujemy w elastycznych godzinach i jesteśmy dostępni dla naszych klientów. Hybrydowa praca pozwala nam dopasować się do potrzeb klienta, ponieważ wiemy, że czasami godzina 16 to zbyt wcześnie, by prowadzić działania razem z klientem.

  W zależności na jaki model współpracy się zdecydujesz i jaką strategię obejmiemy. Kampanie reklamowe na social media oraz Google Ads dają nam szybki podgląd do ilu osób dotarliśmy, jaki jest koszt pozyskania jednego klienta. W przypadku pozycjonowania SEO trzeba uzbroić się w cierpliwość, ponieważ z dnia na dzień nie da się osiągnąć pierwszych pozycji w wyszukiwarce Google. Pierwsze efekty pozycjonowania marki można zobaczyć dopiero po kilku tygodniach. W agencji reklamowej stawiamy na jakość naszych działań, nie ma sensu robić coś z doskoku i nierzetelnie, ponieważ i tak prędzej czy później wszystko wyjdzie. Starannie dobrane elementy do twojego biznesu, pozwolą sukcesywnie zwiększyć zainteresowanie i sprzedaż produktów i usług.

  Agencja marketingowa w Twojej okolicy

  Wybór agencji marketingowej dostępnej na rynku jest niezwykle kluczowa. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Imielin, lecz swoje usługi realizujemy na terenie całej Polski. Nie ma znaczenia więc, z jakiego miejsca w Polsce pochodzisz, ponieważ dla nas nie ma granic. 😉 Konsultacje możemy przeprowadzić online lub osobiście. Wszystko zależy od Twoich preferencji.