Agencja interaktywna

Chcesz rozpocząć działania marketingowe ale nie wiesz od czego zacząć?
Skontaktuj się z Nami!
Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Spis treści

Agencja interaktywna specjalizuje się w przygotowaniu oraz wdrażaniu strategii budowania wizerunku w sieci. Głównym jej obszarem, którym się zajmuje jest szeroko pojęty e commerce tj. tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych, dbanie o wizerunek w internecie, tworzenie i nadzorowanie kampanii reklamowych, pozycjonowanie stron internetowych czy content marketing. Niekiedy agencje interaktywne połączone są niejako z agencją reklamową, która swoje działania prowadzi offline. Agencja reklamowa zaopatruje klientów w zewnętrzną identyfikację wizualną jak banery, ulotki czy wizytówki. Połączenie tych dwóch agencji sprawia, że praca z klientem może być długofalowa i obejmować tak naprawdę całą część identyfikacji wizualnej jego firmy.

Czym zajmuje się agencja interaktywna NUEKO Digital?

Agencja interaktywna zajmuje się szerokopojętym marketingiem internetowym. Do zadań specjalistów nie należy tylko stworzenie strony internetowej czy sklepu, oni także nim zarządzają, optymalizują, pozycjonują bazując na swoim doświadczeniu i wiedzy. Powierzając, oczywiście w przenośni, swoją firmę agencji interaktywnej możesz liczyć na całościowe podejście i gwarancję spójnej strategii w świecie online. Oprócz tego konikiem każdej agencji interaktywnej są media społecznościowe i ich obsługa, tworzenie treści (content marketing), a także grafiki i planowanie kampanii reklamowych, przy pomocy Facebook Ads. Obecnie social media są platformami, z których korzysta 3/4 polaków. Czy na pewno nie chcesz mieć konta w mediach społecznościowych? A jeśli już jesteś, to czy prowadzone przez Ciebie działania realizujesz zgodnie z ustaloną wcześniej strategią? Jeżeli Twoje działania nie przynoszą oczekiwanych efektów, zgłoś się do nas. Wdrożymy skuteczne działania, które pomogą w promocji twojego biznesu. 

Kto powinien skorzystać usług naszej agencji?

Jak już wiesz czym zajmuje się agencja interaktywna, czas przedstawić kto powinien skorzystać z usług i dlaczego warto akurat w tym temacie polegać na doświadczeniu zespołu specjalistów. 

 • Jeśli zaczynasz swoją przygodę z biznesem i chcesz rozpocząć ją z przytupem aby klienci Cię poznali, warto zobaczyć czym zajmuje się agencja interaktywna. W ramach usługi dostępnych w agencji interaktywnej otrzymasz fachową pomoc w zakresie doradztwa, jakie konkretne kroki powinieneś wykonać, aby osiągnąć sukces ustalonego wcześniej planu marketingowego. Strona i sklepy internetowe to pierwsze co przychodzi na myśl rozpoczynając promowanie swojego biznesu w sieci, to dzięki stronie www klienci mogą się dowiedzieć wszystkich informacji na temat Twojej działalności. Oprócz tego stworzenie wizytówki w Google jest także nieodłącznym elementem. Sprawia ona, że twoja siedziba firmy może znaleźć się w 3-paku Google, a także wyświetlać się osobom w pobliżu firmy, szukających akurat takiej usługi czy produktu, który oferujesz.

 • Dla przedsiębiorców, którzy nie widzą efektów z podejmowanych działań online. Jeżeli Twoje działania online nie przynoszą efektu na jaki liczyłeś, zgłoś się do nas. Na samym początku zapoznaj nas ze swoją firmą, działaniami które podejmowałeś, a także efektami, które chcesz osiągnąć. Nasza agencja interaktywna ustali konkretną strategię marketingową i zacznie wdrażać jej elementy. Zanim jednak zaczniemy to robić, pozwól nam na sprawdzenie i zoptymalizowanie Twoich kont w internecie, czy to będzie strona internetowa czy konta na różnych portalach społecznościowych. Najpierw trzeba zająć się porządkowaniem, ponieważ tylko to przyniesie widocznie korzyści z założonych działań. 

 • Dla startupów, którzy szukają agencji, z którą będą mogli wdrożyć swoje innowacyjne pomysły do sieci, ale także tych, którzy poszukują inspiracji i realizacji wspólnych pomysłów. 

 • Dla wszystkich zainteresowanych osób naszymi usługami oczekujących skutecznych rozwiązań dla ich biznesu. 

Porozmawiajmy.

Porozmawiajmy o rozwoju Twojej firmy. Napisz w czym możemy Ci pomóc.


  Jak możemy zaopiekować się Twoim biznesem?

  Strategie marketingowe tworzone przez naszych specjalistów charakteryzują się wysoką skutecznością. Dobrą agencję reklamową poznasz po jej portfolio i prowadzonych działaniach dla nich samych. Dlatego przed przystąpieniem do współpracy powinieneś zrobić porządny reaserch. W końcu takie współprace najlepiej jak są na lata – wszystkie mechanizmy e commerce zarządzane są przez zespół ludzi, który od samego początku zna sytuację. Najgorszym pomysłem byłaby zmiana agencji co miesiąc, w ten sposób niestety ale nic nie osiągniesz. Wracając do tematu w jaki sposób możemy zaopiekować się Twoim biznesem, chcemy przedstawić Ci wszystkie segmenty naszej działalności. W zależności od tego na jakim etapie współpracy będziemy, możemy wdrażać kolejne usługi lub wstrzymać aktualne, które już przyniosły wypracowane efekty.

  Tworzenie stron internetowych

  W głównej mierze nasza agencja interaktywna zajmuje się, w uproszczeniu, tworzeniem stron internetowych. Oczywiście samo tworzenie stron to nie jedyny element. Przed przystąpieniem do kodowania spotkamy się z Tobą na meetingu (spotkaniu) aby omówić szczegóły tj. jak chcesz żeby wyglądała Twoja strona internetowa, jakie zakładki powinny się na niej znaleźć, treść i wszystkie inne istotne z projektowego punktu widzenia rzeczy. Oprócz tego wdrażamy także kluczowe pozycjonowanie stron www, aby była ona widoczna w wyszukiwarce Google dla potencjalnych klientów. Na przygotowanie takiej strony potrzebujemy wymiernie tyle czasu – ile jest elementów składających się na projekt. Wybór szablonu czy wstępnej koncepcji strony www nie jest jednym elementem tej pracy. W skład jej wdrożenia wchodzą także elementy związane z pozytywnym doświadczeniem klienta, funkcjonalnością, szybkością ładowania strony itp. Jednym słowem, stworzenie strony internetowej, jako wizytówki Twojej firmy jest czasochłonne. Ale pamiętaj, że to dzięki niej klienci będą zaznajomieni z Twoją gamą produktów i listą oferowanych usług.

  Porozmawiajmy.

  Porozmawiajmy o rozwoju Twojej firmy. Napisz w czym możemy Ci pomóc.


   E commerce, czyli sklepy internetowe

   Dokładnie taka sama sytuacja jest w przypadku budowania sklepów internetowych, możemy nawet powiedzieć, że sklep wymaga, analogicznie, jeszcze więcej pracy, ponieważ tutaj czasochłonne jest dodawanie produktów, zdjęć oraz tworzenie do nich unikatowych opisów. W zależności od tego ile tych produktów posiadasz i chcesz umieścić na stronie, będziemy potrzebować więcej czasu. Sprzedaż towarów jeszcze nigdy nie była tak łatwa! Własny sklep internetowy sprzedaje bez żadnych ograniczeń 24/7. Nowoczesne rozwiązania z roku na rok notują coraz to lepsze wyniki obrotu. Zaprojektowanie sklepu internetowego przez zespół specjalistów agencji interaktywnej to nie wszystko. Przed rozpoczęciem działania należy dokładnie ustalić cele biznesowe marki, zakres usług i produktów, które mają być dostępne, metody płatności, integracja z innymi narzędziami Google, optymalizacja, pozycjonowanie strony, a także dalsze kroki rozwoju sklepu e commerce. Oprócz tego, ważnym elementem jest responsywność strony, dzięki czemu sklep dopasowuje się do ekranu użytkownika, tym samym podnosząc satysfakcję z użytkowania. 

   Porozmawiajmy.

   Porozmawiajmy o rozwoju Twojej firmy. Napisz w czym możemy Ci pomóc.


    Aplikacje dedykowane

    Do zakresu usług niektórych agencji interaktywnych należy także tworzenie aplikacji dedykowanych. Nazwa może być myląca ponieważ wyraz „aplikacja” kojarzy nam się, z tymi pobieranymi w SklepPlay. Aplikacje dedykowane to również te, które nie wymagają pobierania, a tylko rejestracji. Platformy streamingowe jak Netflix czy ZnanyLekarz.pl to właśnie aplikacje webowe. Zanim jednak zdecydujemy się na aplikację dedykowaną, która, nie ukrywajmy, daje nam ogromne możliwości biznesowe, trzeba zacząć od sporządzenia naszych oczekiwań. Jakie są cele biznesowe? Co chcemy osiągnąć, co ma się znaleźć na stronie oraz jaki budżet planujemy przeznaczyć. Na przestrzeni lat zdobyte doświadczenie pozwala nam na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, których skuteczność mamy pewność. Aktualnie w swoim portfolio znajdziecie takie aplikacje dedykowane jak: platforma telemedycyny e-neurolog, program lojalnościowy DAB Club czy platformy B2B. Aplikacje wykonujemy m.in. w językach PHP i NodeJS. Projektowanie aplikacji to szereg różnych zmiennych, które wspólnie wpływają na zadowolenie i satysfakcję docelowego użytkownika. 

    Porozmawiajmy.

    Porozmawiajmy o rozwoju Twojej firmy. Napisz w czym możemy Ci pomóc.


     Pozycjonowanie stron SEO/SEM

     Działania reklamowe podejmowane przez agencje interaktywne opierają się także na znanym pozycjonowaniu SEO/SEM, dzięki czemu sklepy i strony internetowe znajdują się wysoko w wynikach wyszukiwania. Jest to pożądany efekt każdej marki, żeby to właśnie ich strona www plasowała się w TOP10 w Google’u. Zakres czynności, które agencja interaktywna podejmuje jest szeroki i oddziałuje na każdy element Twojej strony www. Zaczynając od dokładnego przeglądu treści na stronie, poprawnego link buildingu, a kończąc na social mediach. Nie sposób wymienić nam wszystkich elementów wchodzących w skład pozycjonowania SEO/SEM, więc przejdźmy po prostu do tego, co Ty będziesz z tego miał. 

     • Po pierwsze, będziesz wyświetlał się wysoko w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu na Twoją stronę będzie przychodzić coraz to więcej użytkowników, którzy mogą stać się klientami,
     • twoja firma będzie rozpoznawalna na daną frazę kluczową, 
     • oprócz tego, będziesz wyświetlał się w lokalnym 3-paku Google Maps (bazując na lokalizacji użytkownika, pokazuje dostępne firmy w jego okolicy),
     • zdobędziesz przewagę nad konkurencją, zawsze o krok przed nimi,
     • zwiększysz sprzedaż swoich usług i produktów,
     • zawsze będziesz pojawiać się tam, gdzie będzie tego potrzeba,
     • zbudujesz zaufanie wśród użytkowników sieci.

     Agencja interaktywna kompleksowo zajmie się poprawą SEO/SEM i Twojej widoczności w internecie. Oprócz tego co miesiąc będziemy wysłać Ci zrozumiałe i przejrzyste wyniki, w których zobaczysz jaka jest nasza skuteczność prowadzonych działań. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział na jakim etapie realizowania strategii marketingowej jesteśmy. Szeroki wachlarz dostępnych narzędzi marketingu internetowego pozwala precyzyjnie docierać do pożądanych leadów i zamieniać ich w klientów.

     Porozmawiajmy.

     Porozmawiajmy o rozwoju Twojej firmy. Napisz w czym możemy Ci pomóc.


      Kampanie reklamowe Facebook Ads i Google Ads

      Współpraca z agencją interaktywną to także marketing internetowy w tym kampanie reklamowe Google Ads, które precyzyjnie docierają do klientów. Wszystko to dzięki skrupulatnej analizie grupy docelowej i ich potrzeb. Doświadczenie umożliwia nam dobranie odpowiednich narzędzi, które będą szytym na miarę rozwiązaniem dla Twojego biznesu. Podczas tworzenia kampanii reklamowej agencja interaktywna zajmuje się tworzeniem kreacji oraz treści, a także opracowaniem harmonogramu publikacji i kanałów dystrybucji, częstotliwości samej kampanii i co najważniejsze, dobranie odpowiedniej grupy docelowej. Skuteczna kampania reklamowa nie obejdzie się także bez skrupulatnej analizy konkurencji i w dalszych krokach optymalizacji reklam.

      Social media to m.in. Facebook Ads, który emituje reklamy w obrębie tej platformy. Skuteczność reklam na tej platformie, agencje odnotowują ponieważ większość Polaków codziennie z niej korzysta. Grupy docelowe posiadają ogromną siłę, a dobrze ustawiona reklama potrafi wygenerować wysokie wyniki. Zadaniem agencji interaktywnej jest więc stworzenie całej kampanii od zera i co najważniejsze, optymalizacja, aby nie przepalać budżetu.

      Porozmawiajmy.

      Porozmawiajmy o rozwoju Twojej firmy. Napisz w czym możemy Ci pomóc.


       Social media

       Obecność w social mediach to must have każdej marki. Tak naprawdę zalet moglibyśmy wymieniać bez linku. Zaczynając od tego, że obecność i podejmowane systematyczne i spójne działania podniosą wskaźnik sprzedaży, kończąc na zbudowaniu zaangażowanej społeczności, która może stać się orędownikiem marki. Zapraszając do współpracy agencję interaktywną macie pewność, że Wasze social media będą wpływały korzystnie na Wasz wizerunek w sieci i mediach społecznościowych. W marketingu liczy się kreatywność i działanie na rzecz klienta. Agencja interaktywna zajmuje się kompleksową moderacją social mediów, tworzeniem grafik i treści, a także układaniem strategii i harmonogramu dodawania postów. Agencja marketingowa zajmuje się także moderacją, odpowiada na komentarze i wchodzi w interakcję z klientami. Wszystko czego potrzebuje Twój fanpage znajdziesz właśnie u nas. Zobacz jakie korzyści na Ciebie czekają:

       • zbudowanie społeczności wokół Twojej marki,
       • obsługa kampanii reklamowych podnosząca wskaźnik sprzedaży produktów i usług,
       • wartościowy content tworzony przez agencję interaktywną,
       • dotarcie do nowych klientów w obrębie Twojej miejscowości czy województwa, a nawet całej Polski,
       • doświadczenie zespołu, który doskonale zna mocne strony tej platformy i potrafi je wykorzystać, przynosząc Twojej firmie wymierne wyniki,
       • budowa więzi i zaufania z klientem.

       Porozmawiajmy.

       Porozmawiajmy o rozwoju Twojej firmy. Napisz w czym możemy Ci pomóc.


        Konsulting marketingowy/doradztwo marketingowe

        Nasza agencja interaktywna w ofercie usług ma także konsulting/doradztwo marketingowe. Pomagamy wprowadzić nowe produkty i usługi na rynek, okurszając je innowacyjnymi pomysłami, grafiką oraz unikatową treścią, którą uwielbiają roboty Google. Do dyspozycji klienta mamy trzy pakiety; Basic, Pro i Premium, które dokładniej opisane są w tej zakładce. Wiele agencji interaktywnych prowadzi doradztwo marketingowe, tak samo jak my! Jednak co zyskasz decydując się na współpracę z nami?

        • Doradzimy Ci w jaki sposób przedstawić Twoje pomysły biznesowe, aby generowały zyski,
        • pokażemy Ci kanały komunikacji, na których powinieneś być,
        • pokażemy Ci jak skutecznie promować swoje produkty i usługi,
        • zbadamy twoją grupę docelową i pokażemy jak do nich skutecznie docierać,
        • zaproponujemy konkretne rozwiązania i strategie z zakresu marketingu,
        • zapewnimy szkolenia z uwzględnieniem informacji o tym jak nadzorować proces realizacji strategii oraz reagowania na zmiany.

        Agencja interaktywna, a agencja reklamowa jak to połączyć?

        agencja interaktywna

        Agencja reklamowa posiada wspólny mianownik z agencją interaktywną, mianowicie jest nią promocja produktów i usług marki. Marketing w przypadku agencji reklamowej wykorzystuje tradycyjne nośniki przekazu jak reklama zewnętrzna, gadżety reklamowe itp. Idealną integracją jest połączenie tych dwóch działań i spójne wykreowanie wizerunku i strategii firmy. Zaczynając od działań online, w których pierwsze co, to przeprowadzamy dokładny i skrupulatny audyt SEO, aby dowiedzieć się jakie miejsca na stronie www należy usprawnić, jakie dodać, a które są w porządku. Projektowanie strategii dla klienta jest najważniejszą częścią naszej współpracy, to właśnie wtedy możemy połączyć działania online z offline, kreując tym samym spójny wizerunek marki. Dobór narzędzi, kanałów i przedmiotów promujących firmę to nasza ulubiona część. Do dyspozycji mamy szereg produktów marketingowych, które dopasujemy do Twojej branży, tak aby były one przydatne, a klient mógł codziennie z nich korzystać, utrwalając wizerunek Twojej marki. Doświadczenie pokazało nam, że to jak wygląda nasza reklama, jak podchodzimy do marketingu offline, staje się jednocześnie wizytówką, która promuje nas 24/7. Warto zadbać o każdy jej element, aby prezentował się tak, jak nasza firma jest naprawdę. Reklama outdoorowa i ta w sieci powinna odzwierciedlać wartości jakimi się kierujemy, a gadżety utwierdzać w przekonaniu, że jesteśmy solidną, niezniszczalną firmą.

        Agencja interaktywna - jakie korzyści z współpracy?

        Agencja interaktywna, nazywana także agencją marketingową jak mogłeś już się wyżej zapoznać, niesie ze sobą szereg korzyści. W tym akapicie postaramy się zebrać tę wiedzę i w uporządkowany sposób wymienić realne profity, które klienci od nas dostają.

        Strona internetowa

        Agencja interaktywna zajmie się stworzeniem od zera twojej strony internetowej, a także budowaniem sklepów internetowych. Dzięki temu Twoja firma dostanie swoje miejsce w sieci, które będzie jej najważniejszą wizytówką, przyciągającą klientów oraz generującą zyski. Doświadczenie zespołu sprawi, że strona dzięki pozycjonowaniu SEO i innych narzędzi marketingowych będzie plasowała się wysoko w wynikach wyszukiwania, przynosząc realne korzyści dla Twojej firmy jak np. wzrost wskaźnika sprzedaży, pozyskanie większej ilości klientów, dostęp 24/7 itp.

        Kampanie reklamowe

        Kampanie Google ADS, Facebook Ads to płatna reklama w wyszukiwarce internetowej oraz platformie Facebook. Pozyskanie nowych klientów, którzy z chęcią będą odwiedzali Twoją stronę internetową to niezaprzeczalny zysk, który potrzebujesz, oprócz tego coraz więcej osób dowie się o Twojej firmie.

        Audyt SEO

        Współpraca z agencją interaktywną oparta jest przede wszystkim na obowiązkowym audycie SEO, z którego dowiemy się, co tak naprawdę należy usprawnić w obrębie Twojej działalności w sieci. Dotychczasowe działania marketingowe oraz te, które wykonywałeś w przeszłości nie będą dla nas tajemnicą. Wszystko co robisz ma znaczenie i oddziałuje na widoczność Twojej strony.

        Konsultacje marketingowe

        Nie każdy ma pojęcie o marketingu, dlatego oferujemy fachowe doradztwo na konsultacjach marketingowych. Nasza agencja interaktywna to nie tylko tworzenie, to także doradzanie i wdrażanie tych wszystkich ustalonych elementów. Przed konsultacją daj nam poznać swój biznes i działania jakie podejmujesz oraz to, co chciałbyś osiągnąć. Wspólnie wypromujemy Twoje usługi, zbudujemy przewagę konkurencyjną, a także podpowiemy jakie są najlepsze techniki reklamy internetowej! 

        Media społecznościowe

        Zakres marketingu internetowego to także media społecznościowe, które niezaprzeczalnie powinny być na Twojej liście. Obecność tam to gwarantowana szansa dotarcia to jeszcze większej grupy odbiorców, a nawet precyzyjne dotarcie do klientów i przedstawienie, w atrakcyjny sposób wszystkie oferowane usługi.

        Współpraca z nami to połączenie dwóch kanałów online i offline, które powinny być prowadzone spójnie i według ustalonego wcześniej planu marketingowego. Agencja interaktywna i agencja reklamowa w połączeniu to idealny wybór do promocji Twojego biznesu i budowania pozytywnego wizerunku. Więcej o naszej agencji reklamowej dowiesz się z tej strony internetowej.

        Podsumowanie

        Agencja interaktywna NUEKO Digital skupia swoje działania w obrębie marketingu online oraz łączy je z komunikacją wizerunkową marek offline, proponując innowacyjne rozwiązania bazując na doświadczeniu i wiedzy. Specjalizujemy się w projektowaniu stron www, pozycjonowaniu SEO, tworzeniu kampanii Google Ads, a także całościowo dbamy o Twoją firmę w internecie! Używamy nowoczesnych narzędzi marketingowych, które usprawniają naszą pracę, działania przez nas podejmowane są przemyślane i z uwzględnieniem charakteru Twojego biznesu jak i Twoich oczekiwań. Zaufało nam już wiele firm, dołącz do grona zadowolonych klientów agencji interaktywnej NUEKO Digital i zobacz co dla Ciebie przygotujemy!

        Zdobądź nowych Klientów
        w internecie.

        Napisz do nas i uzyskaj darmową wycenę naszych usług. Mamy sprawdzone sposoby na zwiększenie widoczności i pozyskiwanie klientów w Google.

        Dzięki współpracy z nami:

        Pozyskasz nowych klientów w sieci

        Szybciej rozwiniesz swoją firmę

        Twoja firma znajdzie się w TOP 10 wyszukiwarki Google

        Zadbasz o wizerunek swojej marki i zwiększysz jej rozpoznawalność

        Zyskasz pewność, że klienci znajdą Twoją ofertę w internecie

        Zwiększysz zyski ze sprzedaży online

        Szybki kontakt:

        Formularz kontaktowy: